Velkoobchod
a nákup za velkoobchodní ceny

Rádi navážeme spolupráci s obchodníky, kteří chtějí svým zákazníkům přinést zboží prémiové kvality. Staňte se naším velkoobchodním partnerem. V případě zájmu o veloobchodní spolupráci se zaregistrujte v našem velkoobchodním e-shopu na adrese www.augeri-nut.eu. Registrační formulář naleznete zde.

Rychlé dodávky zboží

Spravedlivé obchodní marže

Kvalitní a požadované produkty

Jednoduše nastartujeme naši velkoobchodní spolupráci

Zaregistrujte se ve velkoobchodním e-shopu na adrese www.augeri-nut.eu v části registrace (vpravo nahoře), vyplňte Vaše celé jméno, uživatelskou přezdívku, emailovou adresu a nastavte si heslo.

Po úspěšné registraci se přihlaste do Vašeho nového uživatelského konta, vyplňte si všechny fakturační údaje v části „Adresy“ , včetně názvu firmy IČ a DIČ. Do 24 hodin registraci schválíme. Pokud nastane jakýkoli problém s registrací, neváhejte nás kontaktovat.

Jakmile doplníte Váš profil, zkontrolujeme fakturační údaje a Vaši registraci schválíme. Až do schválení registrace se vám v e-shopu budou zobrazovat maloobchodní ceny. Po schválení registrace již uvidíte velkoobchodní ceny a budete moci plnohodnotně nakupovat.

floating-leaf
floating-leaf

Nejčastější
otázky velkoobchodu

Pokud vás zajímají další podrobnosti o velkoobchodní spolupráci, přečtěte si následující nejčastější dotazy a odpovědi.

Kdo se může stát velkoobchodním odběratelem?

Velkoobchodním odběratelem se může stát firma nebo osoba samostatně výdělečně činná, která provozuje maloobchodní prodejnu, síť prodejen nebo internetový obchod, zaměřený na zdraví a krásu člověka.

Jakým způsobem lze platit za dodávky zboží?

Za velkoobchodní dodávky zboží lze platit předem převodem, na dobírku, nebo na fakturu se splatností. Prodej zboží na fakturu se splatností je možný pouze v případě stálých zákazníků.

Jaké jsou velkoobchodní ceny produktů?

Velkoobchodní ceny produktů uvidíte po úspěšném schválení Vaší registrace, v e-shopu www.augeri-nut.eu.

Jaká je splatnost velkoobchodních faktur?

První objednávka je splatná před jejím dodáním. Následující splatnosti se pohybují od 7 dnů.

Jak bude objednané zboží dodáno?

Zboží které si u nás objednáte vám doručíme kurýrní přepravou nebo poštou. Možné je vyzvednutí v skladu v SR, nebo v Praze. Aktuální přepravní metody naleznete přímo ve velkoobchodním e-shopu.