Reference

"GigaLash sérum na prodloužení řas je"

Dermatologicky testováno a doporučeno!

"GigaLash je absolutně bezpečné řešení na prodloužení a zhuštění řas. Nezpůsobuje žádné podráždění, ani alergické reakce a sérum je bezpečné i v případě nechtěného vniknutí do oka.

Sérum GigaLash splňuje všechny mezinárodní předpisy a přísné požadavky na kvalitu kosmetických přípravků, o čemž svědčí stovky spokojených uživatelek.

Používání výživného séra GigaLash se doporučuje například i v případě nadměrného vypadávání řas, nebo když jste v důsledku umělých řas přišli o vaše přirozené řasy.“

Výsledky žen, které
GigaLash již vyzkoušeli

Jak se přesvědčit, že sérum na prodloužení řas skutečně funguje? Zní to přece všechno tak neuvěřitelně... Nejsnazší cesta je zjistit pravdu od vaší přítelkyně, která účinky séra na prodloužení řas vyzkoušela na vlastní kůži. Vždyť kdo by se rád nepodělil o úžasné výsledky dosažené úplně jednoduše?

Máte zkušenosti se sérem na prodloužení řas? Napište recenzi na této stránce! Za vaši recenzi s fotografiemi můžete získat slevu 50% na nákup GigaLash.

Poslat vlastní recenzi

Celkové hodnotenie: 4.8

Z ničeho nic mi začaly neuvěřitelně vypadávat řasy. Brala jsem na to i různé výživové doplňky, ale nic nezabíralo. Vypadávání se začalo postupně zastavovat až poté, co jsem začala používat sérum GigaLash. Teď mám díky němu pevnější a delší řasy, co mě těší.

Ani moje máma neměla nikdy výrazné řasy. Nejen, že jsem po ní zdědila moje zrzavé vlasy, ale i víčka, které byly téměř bez řas ... Na doporučení kámošky jsem nedávno vyzkoušela vaše sérum a musím uznat, že skutečně funguje. Řasy mám asi o polovinu déle a hustší, takže jsem spokojená.

Pracuji v oblasti, ve které je atraktivní vzhled přirozenou součástí každého jednoho všedního dne. Nesnáším však příliš výrazné líčení a řasenky, které pouze slepí moje řasy. Díky pravidelnému používání GigaLash jsou moje řasy tmavé, silné a mnohem delší, takže jsou dostatečně výrazné i bez použití řasenky.

Na doporučení maminčině známé jsem si pořídila vaše sérum na prodloužení řas. Ona ho používá již dlouho a řasy má opravdu krásné. Já jsem vždycky měla krátké a nevýrazné řasy - možná i díky tomu, že mám plavé vlasy. Vaše sérum mi pomohlo prodloužit řasy asi na dvojnásobnou délku, pěkně se mi vytvaovali a jsou i výrazně tmavší. Jsem ráda, že už nemusím nosit drahé umělé 3d řasy.

Je fantastické, jak toto sérum dokázalo zregenerovat moje řasy! Po odstranění umělých řas jsem ztratila téměř všechny mé řasy ... GigaLash používám už asi měsíc a nemůžu uvěřit vlastním očím, protože moje řasy jsou výraznější hezčí než před tím. Děkuji vám!

GigaLash jsem si koupila jen tak z rozmaru. Věděla jsem, že pomůže vyživit mé řasy, ale ani ve snu by mě nenapadlo, jak výrazně zaučínkuje! Sérum jsem používala pravidelně 2x denně a po měsíci jsem používání musela přerušit, nakolik jsou už moje řasy příliš dlouhé :-D

Napište nám vaši vlastní recenzi

Pokud máte zájem můžete poslat i fotografii

GigaLash výhodné balíčky s rychlou objednávkou

Vyberte si jeden z balíčků

garance 100%
vrácení peněz
sérum skladem,
okamžité odeslání
poštovné zdarma
nad 2000 Kč