Dodací podmínky

GigaLash.cz - rychlost a diskrétnost

Zboží, které si objednáte v e-shopu gigalash.cz, je obvykle expedováno ještě týž den. Nejpozději však do 48 hodin od zadání objednávky během pracovních dnů. Uvědomujeme si, že si možná nepřejete aby kdokoli věděl o tom, že jste si objednali přípravek na povzbuzení potence, proto všechny balíčky odesíláme s maximálním ohledem na diskrétnost, ve speciálních obalech bez jakékoliv reklamy. Na balíčku není uveden ani název e-shopu.

Možnost osobního odběru

Jste z Prahy nebo okolí a vyhovoval by vám více osobní odběr? Zboží si můžete vyzvednout v našem centrálním skladu na ulici Do Čertous 2772/8, Praha 9. Osobní převzetí je možné pouze na základě online objednávky. O tom, že bylo zboží připraveno vás budeme informovat prostřednictvím SMS zprávy a emailem. Zboží je obvykle k dispozici na osobní odběr do několika hodin, nejpozději však do 48 hodin. Zboží si prosím přijeďte vyzvednout až když k tomu budete vyzváni! Platba je možná pouze kartou na místě.

Osobní převzetí je možné v pracovní dny 9:00 - 16:00

Adresa na vyzvednutí zboží:

Comgate a.s.
P3 park hala B4
Do Čertous 2772/8
193 00 Praha - Horní Počernice
Platba pouze kartou na místě
zobrazit mapu

Kurírní a poštovní doručení

Zboží je obvykle odesláno v den objednání, nejpozději však do 48 hodin. Pokud chcete, aby vám byl GigaLash doručen rychle, využijte možnost kurýrní služby. Diskrétní balíček vám doručí kurýr na dobírku přímo do vašich rukou již druhý den od odeslání. Pokud pro vás není podstatná rychlost doručení, ale jeho cena, doporučujeme vám dodání poštou na dobírku. Pošta doručí diskrétní balíček do dvou pracovních dnů.

MetodaCena v CZKPlatbaDoba dodání
CZ pošta - Balík na poštu129 Kčdobírka / platba kartouD*+2-4
CZ pošta - Balík do ruky139 Kčdobírka / platba kartouD*+2-4
Kurýrní služba Geis109 Kčdobírka / platba kartouD*+1
Osobní odběr - Zásilkovna96 Kčdobírka / platba kartouD*+0-1

Ceník je platný od 20.08.2020. Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

D* = den odeslání

Ceny dopravy jsou dotovány, proto prosíme vážené zákazníky, aby objednané zboží převzali ve stanovené odběrní lhůtě.

GigaLash výhodné balíčky s rychlou objednávkou

Vyberte si jeden z balíčků

garance 100%
vrácení peněz
sérum skladem,
okamžité odeslání
poštovné zdarma
nad 2000 Kč

Vrácení zboží a reklamace

Garantujeme 100% spokojenost nebo vrácení peněz. To znamená, že pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s produktem spokojeni, můžete ho poslat zpět a my vám vrátíme peníze. Peníze vám vrátíme za každé neotevřené balení.

V souladu s §1832 NOZ, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Peníze vám budou vráceny do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy za každé neotevřené balení kosmetického produktu.

Odstoupení od kupní smlouvy musí být přiloženo ke zboží. Odstoupení od smlouvy může být uskutečněné elektronickou formou komunikace. Za odstoupení od kupní smlouvy se nepovažuje nepřevzetí závazně objednaného zboží.

Postup:

  • Zboží nám zašlete nejpozději do 14 dnů od doručení.
  • Přiložte vyplněný formulář na odstoupení od kupní smlouvy který stáhnete po kliknutí na odkaz. Nezapomeňte uvést číslo účtu, datum a Váš podpis. Peníze vracíme zejména převodem na bankovní účet.
  • Zpět se zbožím nám zašlete i originál dokladu o koupi.
  • Zboží posílejte tak, aby se při přepravě nepoškodilo.
  • Adresa pro doručení Augeri - Comgate a.s. P3 park hala B4, Do Čertous 2772/8, 193 00 Praha - Horní Počernice
  • Zboží nezasílejte do sídla společnosti!

Adresa na vrácení zboží

Augeri - Comgate a.s.
P3 park hala B4
Do Čertous 2772/8
193 00 Praha - Horní Počernice

Částka, která Vám bude vrácena nezahrnuje výšku již zaplaceného poštovného. Peníze vracíme výhradne převodem na bankovní účet. Peníze poštou nevracíme.

Peníze vám budou vráceny do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, přičemž zboží musí být v této lhůtě doručeno zpět k nám, nebo prokazatelně odesláno na naši adresu.

Více informací o odstoupení od kupní smlouvy, nebo o reklamacích naleznete na stránce obchodních podmínhek

Augeri nutraceuticals GOOD MANUFACTURING FOOD