Co říkají odborníci

GigaLash, vaše ověřené sérum

GigaLash je luxusní sérum speciálně vyvinuté na prodloužení, zvýraznění a zhuštění řas. Patentovaná technologie EPM enzymů poskytuje první viditelné výsledky již během sedmi dnů užívání.

Nezávislé testy v profesionálních salonech krásy jednoznačně prokázaly, že sérum GigaLash je schopno v průběhu velmi krátkého času dodat řasám o 70% více objemu a až o 90% větší délku. Tento kosmetický přípravek podporuje tvorbu skutečných řas, které vypadají prostě úžasně a nelze je srovnávat s nalepovacími umělými řasami s nepřirozeným vzhledem.

GigaLash je dermatologicky testován a bezpečný výrobek. Proto ho doporučují stovky spokojených žen.

Sérum na zhuštění a prodloužení řas

Zaručené výsledky, již v průběhu jednoho týdne

Na co používat umělé řasy, prodlužovací spirály a řasenky, pokud mohou být vaše řasy dokonalé i bez nich? Umělé řasy či prodlužovací řasenky, které se nejčastěji používají na zvýraznění řas vytvářejí často nepřirozený vzhled, černé hrudky nebo řasy nevzhledně slepí dohromady.

Nebylo by výborné získat opravdu dlouhé, husté a tmavé řasy bez použití prodlužovací spirál či umělých řas, které jen devastují vaše přirozené řasy? Se sérem na prodloužení řas GigaLash je to jednoduché a navíc bez nežádoucích účinků!

Garantujeme 100% spokojenost, nebo vrácení peněz přesne tak, jak nám to přikazuje zákon. V souladu s §1832 NOZ, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dní. Peníze vám budou vráceny do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy za každé neotevřené balení kosmetického produktu.

  • 100%Bez vedlejších účinků
  • 100%Hypoalergenní
  • 100%Dlouhodobá trvanlivost výsledků
  • 100%Úžasně dlouhé a přirozené řasy
GigaLash výhodné balíčky s rychlou objednávkou

Vyberte si jeden z balíčků

garance 100%
vrácení peněz
sérum skladem,
okamžité odeslání
poštovné zdarma
nad 2000 Kč