Dodací podmínky

GigaLash.cz – rychlost a diskrétnost

Zboží, které si objednáte v e-shopu gigalash.cz, je obvykle expedováno ještě týž den. Nejpozději však do 48 hodin od zadání objednávky během pracovních dnů. Uvědomujeme si, že si možná nepřejete aby kdokoli věděl o tom, že jste si objednali přípravek na povzbuzení potence, proto všechny balíčky odesíláme s maximálním ohledem na diskrétnost, ve speciálních obalech bez jakékoliv reklamy. Na balíčku není uveden ani název e-shopu.

Možnost osobního odběru

Vyhovoval by vám více osobní odběr? Zboží si můžete vyzvednout v našem centrálním skladu na ulici Vrchlického 323, Týniště nad Orlicí. Osobní převzetí je možné pouze na základě online objednávky. O tom, že bylo zboží připraveno vás budeme informovat prostřednictvím SMS zprávy a emailem. Zboží je obvykle k dispozici na osobní odběr do několika hodin, nejpozději však do 48 hodin. Zboží si prosím přijeďte vyzvednout, až když k tomu budete vyzváni! Platba je možná pouze kartou na místě.

Osobní převzetí je možné v pracovní dny 9:00 – 16:00

Adresa na vyzvednutí zboží:

Shipmall a.s.
areál Elitex
Vrchlického 323
517 21 Týniště nad Orlicí
zobrazit mapu

Kurýrní a poštovní doručení

Zboží je obvykle odesláno v den objednání, nejpozději však do 48 hodin. Pokud chcete, aby vám byl GigaLash doručen rychle, využijte možnost kurýrní služby. Diskrétní balíček vám doručí kurýr na dobírku přímo do vašich rukou již druhý den od odeslání. Pokud pro vás není podstatná rychlost doručení, ale jeho cena, doporučujeme vám dodání poštou na dobírku. Pošta doručí diskrétní balíček do dvou pracovních dnů.

MetodaCena v CZKPlatbaDoba dodání
CZ pošta – Balík na poštuDle aktuální nabídky v pokladnědobírka / platba kartouD*+2-4
CZ pošta – Balík do rukyDle aktuální nabídky v pokladnědobírka / platba kartouD*+2-4
Kurýrní služba GLSDle aktuální nabídky v pokladnědobírka / platba kartouD*+1
Osobní odběr – ZásilkovnaDle aktuální nabídky v pokladnědobírka / platba kartouD*+0-1
Osobní odber – sklad Týniště nad OrlicíDle aktuální nabídky v pokladnědobírka / platba kartouD*+0-1

D* = den odeslání

Ceny dopravy jsou dotovány, proto prosíme vážené zákazníky, aby objednané zboží převzali ve stanovené odběrní lhůtě.

Vrácení zboží a reklamace

Garantujeme 100% spokojenost nebo vrácení peněz. To znamená, že pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s produktem spokojeni, můžete ho poslat zpět a my Vám vrátíme peníze. Peníze Vám vrátíme za každé neotevřené balení.

V souladu s §1832 NOZ, máte právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Peníze vám budou vráceny do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy za každé neotevřené balení kosmetického produktu.

Odstoupení od kupní smlouvy musí být přiloženo ke zboží. Odstoupení od smlouvy může být uskutečněné elektronickou formou komunikace. Za odstoupení od kupní smlouvy se nepovažuje nepřevzetí závazně objednaného zboží.

Postup:

  • Zboží nám zašlete nejpozději do 14 dnů od doručení.
  • Přiložte vyplněný formulář na odstoupení od kupní smlouvy který stáhnete po kliknutí na odkaz. Nezapomeňte uvést číslo účtu, datum a Váš podpis. Peníze vracíme zejména převodem na bankovní účet.
  • Zpět se zbožím nám zašlete i originál dokladu o koupi.
  • Zboží posílejte tak, aby se při přepravě nepoškodilo.
  • Adresa pro doručení Augeri – Shipmall a.s. areál Elitex, Vrchlického 323, 517 21  Týniště nad Orlicí.
  • Zboží nezasílejte do sídla společnosti!
  • stáhnout formulář

Adresa na vrácení zboží

Augeri – Shipmall a.s.
areál Elitex
Vrchlického 323
517 21  Týniště nad Orlicí

Částka, která Vám bude vrácena nezahrnuje výšku již zaplaceného poštovného. Peníze vracíme výhradne převodem na bankovní účet. Peníze poštou nevracíme.

Peníze vám budou vráceny do 14 dnů od odstoupení od smlouvy, přičemž zboží musí být v této lhůtě doručeno zpět k nám, nebo prokazatelně odesláno na naši adresu.

Více informací o odstoupení od kupní smlouvy, nebo o reklamacích naleznete na stránce obchodních podmínhek