Unikátní sérum na
rychlý růst řas

Jste jen krok od dokonale hustých a dlouhých řas.

GigaLash - sérum na mihalnice a obočie
floating-leaf
floating-leaf

Výrazné prodloužení řas

Výrazně větší objem

Hustší a tmavší obočí

Výsledky už do 7 dní

Garance vrácení peněz

Vyberte si jeden
z balíčků GigaLash

1x GigaLash

1x GigaLash

1x GigaLash

1000 

2x GigaLash

2x GigaLash

2x GigaLash

1900 

Nejoblíbenější

3x GigaLash

3x GigaLash

3x GigaLash

1990 

4x GigaLash

4x GigaLash

4x GigaLash

3700 

Trápí Vás krátké a jemné řasy?Zapomeňte na provizorní řešení v podobě prodloužení pomocí 3D řas nebo řasenky. Je tu sérum na růst řas a obočí GigaLash.

GigaLash - sérum na riasy, mihalnice a obočie

Jak Vám GigaLash pomůže?

GigaLash je unikátní sérum speciálně vyvinuté na prodloužení, zvýraznění, zahuštění a růst řas a obočí. Patentovaná technologie EPM enzymů poskytuje první viditelné výsledky již během 7 dní používání.

 

Nezávislé testy v profesionálních salonech krásy jednoznačně prokázaly, že sérum na růst řas GigaLash je zárukou:

 • 70 %
  většího objemu řas
 • 90 %
  delších řas
 • 100 %
  hustšího a výraznějšího obočí

„Sérum GigaLash je dermatologicky nezávadné a hypoalergenní. Jeho používání doporučují stovky spokojených žen.“

Evka 21 let
Na doporučení maminčině známé jsem si pořídila vaše sérum na prodloužení řas. Ona ho používá již dlouho a řasy má opravdu krásné. Já jsem vždycky měla krátké a nevýrazné řasy – možná i díky tomu, že mám plavé vlasy. Vaše sérum mi pomohlo prodloužit řasy asi na dvojnásobnou délku, pěkně se mi vytvaovali a jsou i výrazně tmavší. Jsem ráda, že už nemusím nosit drahé umělé 3d řasy.

Evka 21 let

Šárka 22 let
Z ničeho nic mi začaly neuvěřitelně vypadávat řasy. Brala jsem na to i různé výživové doplňky, ale nic nezabíralo. Vypadávání se začalo postupně zastavovat až poté, co jsem začala používat sérum GigaLash. Teď mám díky němu pevnější a delší řasy, co mě těší.

Šárka 22 let

Monika 25 let
Ani moje máma neměla nikdy výrazné řasy. Nejen, že jsem po ní zdědila moje zrzavé vlasy, ale i víčka, které byly téměř bez řas … Na doporučení kámošky jsem nedávno vyzkoušela vaše sérum a musím uznat, že skutečně funguje. Řasy mám asi o polovinu déle a hustší, takže jsem spokojená.

Monika 25 let

Kristína 28 let
Je fantastické, jak toto sérum dokázalo zregenerovat moje řasy! Po odstranění umělých řas jsem ztratila téměř všechny mé řasy … GigaLash používám už asi měsíc a nemůžu uvěřit vlastním očím, protože moje řasy jsou výraznější hezčí než před tím. Děkuji vám!

Kristína 28 let

Adriana 31 let
Pracuji v oblasti, ve které je atraktivní vzhled přirozenou součástí každého jednoho všedního dne. Nesnáším však příliš výrazné líčení a řasenky, které pouze slepí moje řasy. Díky pravidelnému používání GigaLash jsou moje řasy tmavé, silné a mnohem delší, takže jsou dostatečně výrazné i bez použití řasenky.

Adriana 31 let

floating-leaf
floating-leaf

Hodnocení 4.8

První viditelné výsledky
již v průběhu jednoho týdne

Jste jen na krok od dokonalého pohledu bez nutnosti používat prodlužující řasenky nebo nosit 3D řasy. Umělé řasy a řasenky s mikrovlákny vytvářejí často nepřirozený vzhled nebo efekt slepených řas.

Se sérem na růst řas a obočí GigaLash máte dokonalé řasy a hustší obočí na dosah. Na výsledky přitom nemusíte čekat dlouhé týdny nebo měsíce. Ty se totiž projeví už do jednoho týdne od začátku používání.

 • 100 %
  Bezpečné a bez vedľajších účinkov
 • 100 %
  Dlhé a prirodzené mihalnice
 • 100 %
  Husté a výrazné obočie

Garancia spokojnosti

Garance vrácení peněz

Jsme si natolik jistí kvalitou a účinností tohoto výjimečného výrobku, že garantujeme 100 % spokojenost nebo vrácení peněz. Pokud z jakéhokoliv důvodu nebudete s výrobkem spokojena, do 14 dnů Vám vrátíme peníze za každé neotevřené balení.