Nejčastěji kladené dotazy

Připravili jsme pro Vás několik nejčastěji kladených otázek, abyste měli k dispozici rychlé a přesné odpovědi na vše, co Vás ohledně prodloužení řas a séra GigaLash zajímá.
V případě, že zde nenajdete Vaši otázku, neváhejte a napište nám do poradny, kde Vám kvalifikovaný personál obratem ochotně poradí

Jak se má sérum GigaLash správně používat?

GigaLash se používá opravdu jednoduše a zabere vám to jen pár vteřin. Sérum postačí jedním tahem nanést na kořínky řas pomocí aplikátoru, který je součástí balení. Může se používat na vrchní i spodní víčko a dokonce i na obočí. Doporučujeme používat sérum GigaLash dva krát denně – ráno a večer na čistou pleť.

Co když se GigaLash dostane do očí?

Pokud se vám sérum GigaLash dostane do přímého kontaktu s očima, nemusíte se ničeho obávat. Je to nepříjemné, ale ne nebezpečné. Postačí, pokud si oči vypláchněte proudem vlažné vody.

Jak dlouho vydrží jedno balení GigaLash?

Jedno balení obsahuje 3ml séra, které vystačí až na 5 měsíců používání, to znamená, že vám pro dosažení výsledků úplně postačí jedno balení. Pokud si chcete dosažené výsledky udržet dlouhodobě, budete potřebovat ještě jedno balení.

Jak dlouho je sérum GigaLash použitelné po otevření

Po otevření GigaLash spotřebujte do 12 měsíců.

Co se bude dít, jak GigaLash přestanu úplně používat?

Po dosažení požadovaného efektu, se doporučuje pro udržení výsledků sérum GigaLash používat i nadále a to v udržovacím režimu (aplikace 2x týdně). Pokud byste sérum přestali používat úplně, dosažené výsledky by se po dvou měsících ztratily.

Jak dlouho trvá, než mi doručíte objednaný GigaLash?

Vaši objednávku vyřídíme opravdu velmi rychle, vzhledem k faktu, že máme vždy dostatečné skladové zásoby zboží. Můžete počítat s tím, že objednané zboží bude odesláno nebo připraveno na osobní odběr nejpozději do 48 hodin po vytvoření objednávky.

Posíláte zásilky i do zahraničí?

Samozřejmě. S ohledem na potřeby zákazníků neposíláme objednávky jen na Slovensko, ale v podstatě do celého světa. V takovém případě je však dodací lhůta trochu delší. Poštovné do celého světa je 8 EUR. Při odesílání do zahraničí však vyžadujeme platbu předem. Objednávky na dobírku jsou možné pouze v rámci Slovenska a České republiky.

Jaké složky GigaLash obsahuje?

Unikátní receptura GigaLash obsahuje výhradně ty nejkvalitnější přírodní a syntetické přísady. Aby byla zaručena požadovaná kvalita finálního výrobku, každá z těchto přísad byla pečlivě zkontrolována a prověřená odborníky dohlížejí na výrobu séra GigaLash. Ingrediens: Enzyme „EPM“, aqua, wool bursa growth genes, foumingzhisuan sodium, ethyl amide MEA, hydrolyzed keratin, propylene glycol, sorbitol, collagen sodium, wheat germ acid, linolenic acid, chitosan glycosaminoglycan, nettle extract, bitter orange flower oil, fourteen acylating, moisturizing, natural extracted cellulose A, vitamin E, vitamin C, panthenol, allantoin, the yankees glycerin extract.

Je GigaLash vhodný pro každého?

GigaLash je speciálně vyvinut pro podporu růstu ženských řas, mohou ho však použít i muži. GigaLash může používat i v případě, že máte citlivou pokožku, nosíte kontaktní čočky či permanentní make-up. Sérum se nedoporučuje používat těhotným a kojícím ženám a ani malým dětem.

Je GigaLash opravdu bezpečný?

Naše unikátní sérum GigaLash bylo důkladně dermatologicky testováno a nezpůsobuje žádné alergie ani podráždění. To znamená, že jeho bezpečnost je absolutně zaručena. Používání se nedoporučuje těhotným a kojícím ženám a malým dětem.

Mohu si současně s používáním GigaLash nanést běžnou řasenku nebo denní make-up?

Samozřejmě, že ano. Nebyly zjištěny žádné nežádoucí kontraindikace v souvislosti s používáním séra GigaLash. Je však třeba nanášet jej jako první v pořadí, aby byly aktivní látky v přímém kontaktu s pokožkou.

Kdy se dostaví první výsledky a jak dlouho musím GigaLash používat?

První výsledky v podobě pevnějších a tmavších řas uvidíte již po jednom týdnu používání séra GigaLash. Abyste dosáhli dokonalé prodloužení, zhuštění a ztmavnutí řas, doporučujeme sérum GigaLash používat 6 týdnů, během nichž dojde ke kompletní výměně vašich přirozených řas. Po tomto období postačí, pokud budete GigaLash používat už jen dva krát týdně pro udržení již dosažených výsledků.

Co když zapomenu aplikovat si sérum GigaLash?

Pokud zapomenete na ranní nebo večerní aplikaci, pokračujte další večerní nebo ranní aplikací tak, jak byste na nanesení séra nezapomněli. Mějte vždy na paměti, že pro dokonalé výsledky je důležité, abyste si GigaLash aplikovali pravidelně.

Dozví se někdo, že používám GigaLash?

Pokud zapomenete na ranní nebo večerní aplikaci, pokračujte další večerní nebo ranní aplikací tak, jak byste na nanesení séra nezapomněli. Mějte vždy na paměti, že pro dokonalé výsledky je důležité, abyste si GigaLash aplikovali pravidelně.

Mohu zboží kdykoliv vrátit nebo reklamovat?

Ano , pokud nejste z jakéhokoliv důvodu spokojená, neváhejte se na nás obrátit nebo nám zboží vraťte a my vám vrátíme peníze. Postupujte při tom prosím podle
návodu uvedeného zde.

My odpovedáme

Máte další otázky? Neváhejte a napište nám do poradny. Kvalifikovaný personál vám obratem odpoví!

GigaLash výhodné balíčky s rychlou objednávkou
Vyberte si jeden z balíčků

1x GigaLash

1x GigaLash

1x GigaLash

1100 

2x GigaLash

2x GigaLash

2x GigaLash

2100 

Ušetříte: 100 

Nejoblíbenější

2+1 GigaLash ZDARMA

2+1 GigaLash ZDARMA

2+1 GigaLash ZDARMA

2100 

Ušetříte: 1100 

4x GigaLash

4x GigaLash

4x GigaLash

3990 

Ušetříte: 410